Jak uwieść mężczyznę – 5 sposobów

jak uwieść mężczyznę

Czasami zdarza się tak, że miłość przychodzi sama, niczym grom z jasnego nieba. Innym razem jednak szczęściu trzeba dopomóc – zobacz, jak można to zrobić!

1. Podzielaj jego pasję

Facet, w którym jesteś zakochana, uwielbia jazdę na motorze? Super! Następnym razem poproś go, by zabrał Cię na przejażdżkę i opowiedział o swojej maszynie. A może mężczyzna, którym się interesujesz, jest wielkim miłośnikiem fantasy? Zaproś go więc na wspólne oglądanie ekranizacji Tolkiena! Panowie uwielbiają, gdy ich partnerka docenia i szanuje ich hobby.

2. Podziwiaj jego umiejętności

Każdy człowiek lubi być doceniany i podziwiany – Twój wybranek zapewne także, nawet jeśli nie mówi o tym wprost. Przy następnym spotkaniu zauważ więc i skomplementuj jakąś jego cechę lub umiejętność. Pamiętaj, by zrobić to szczerze – w takich sytuacjach panowie świetnie wyczuwają fałsz!

3. Oczaruj otwartością

Tym razem „trik”, który może pomóc zdobyć nieśmiałego i niezbyt pewnego siebie mężczyznę. Jeśli taki właśnie jest ten, na którym Ci zależy – atakuj! Bądź bezpośrednia i zaproś go na randkę, do klubu bądź do siebie na drinka. Kto wie, być może on od dawna chciał to zrobić, tylko… bał się, że go odrzucisz?

4. Zajmij się jego problemem

Mężczyzna, na którym Ci zależy, znalazł się w życiowym dołku? To także może być początek miłosnej przygody lub długotrwałego związku! Nie musisz oczywiście „brać na siebie” wszystkich jego problemów – czasami wystarczy, że doradzisz mu coś mądrego i po prostu będziesz przy nim, gdy przechodzi trudne chwile. Nierzadko wdzięczność to pierwszy krok do miłości!

5. Poproś go o pomoc w trudnej sytuacji

Stereotypowe? Może trochę tak, ale za to… piorunująco skuteczne. Panowie, mimo zmian, jakie zachodzą na świecie i w relacjach damsko-męskich, lubią czuć się jak rycerze na białym koniu, którzy spieszą swej damie na pomoc. Pozwól więc swojemu obiektowi westchnień poczuć się niezbędnym i wyjątkowym, a jego serce zabije szybciej!

 

Pamiętaj, że to tylko luźne triki, do których możesz podejść z przymrużeniem oka. W uwodzeniu liczą się nie tylko konkretne „techniki”, ale także chemia, jaka jest pomiędzy Wami. Jeśli mężczyzna naprawdę Ci się podoba, to jest spora szansa, że Ty jemu również – a wtedy wszystko powinno pójść łatwo! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *