7 pomysłów na ciekawą randkę

Właśnie umówiłaś się z facetem marzeń, ale nie chcesz zaliczać kolejnej nudnej randki w znanej knajpie? A może jesteś w związku już parę lat i chciałabyś nieco „powiewu świeżości” w Waszej relacji? Zapoznaj się z moimi pomysłami na niebanalne randki – wszystkie zostały przeze mnie przetestowane 😉

1. Kolacja pod gwiazdami

OK, macie rację – sama kolacja nie jest niczym niezwykłym, ale… co powiecie na posiłek po zmroku, gdy jedynym światłem będzie to bijące od migocących gwiazd…? To coś jak piknik, tyle że… o wiele bardziej romantyczne.

2. Maraton złych filmów

Z moim chłopakiem mamy dość dziwne poczucie humoru – lubimy śmiać się z filmów, które są tak złe, że… aż dobre. Wspólne oglądanie produkcji klasy B (lub niżej) może być także doskonałą okazją do lepszego poznania się oraz odreagowania stresującego dnia.

3. Udział w imprezie sportowej

Większość z nas, dziewczyn, stara się pokazać swojemu mężczyźnie od jak najlepszej strony – przed wyjściem nakładamy makijaż i starannie dobieramy dodatki. Jeśli jednak zależy nam na prawdziwej bliskości, zdecydujmy się na pokazanie ukochanemu innej wersji siebie – zmęczonej i ubranej na sportowo. Wspólny bieg z przeszkodami, maraton na siłowni lub spływ kajakowy może Was do siebie bardzo zbliżyć!

4. Dmuchawce, latawce, wiatr…

Jednym z moich najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa jest to, kiedy wraz z moim dziadkiem puszczaliśmy latawce. Warto odtworzyć piękne chwile i razem z ukochanym zbudować prosty latawiec, a później… patrzeć, jak unosi się ku niebu!

5. Wspólny wypad na szkolenie motywacyjne

Jeśli myślimy o jakimś mężczyźnie „na serio”, to z czasem zaczyna nam zależeć na wspólnej przyszłości. Jak doskonale wiecie, tym, co moim zdaniem jest najbardziej rozwijające, jest rozwój osobisty. Czemu by więc nie zaproponować chłopakowi wspólnego wyjazdu na szkolenie z zarządzania czasem, budowania relacji lub technik sprzedaży? Taka inwestycja na pewno się zwróci!

6. Gotuj się na miłość

Lubisz gotować? Ja raczej tak, ale nie jestem wirtuozem kulinariów na miarę Magdy Gessler. Nie przeszkadza mi to jednak we wspólnym gotowaniu z moim lubym. Jest to doskonała okazja do spróbowania różnych smaków i puszczenia wodzy fantazji, a poza tym… gotujący facet wygląda bardzo seksownie 😉

7. Jego wysokość dron

Kiedy mój chłopak powiedział mi, że chce kupić drona, byłam zszokowana – czy czas na takie zabawy już przypadkiem nie minął…? Kiedy jednak „zabawka” była już w mieszkaniu, po prostu ją pokochałam! Teraz często wychodzimy razem w ciekawe miejsca i strzelamy foty z „lotu ptaka”. Co tu dużo mówić… spróbuj sama, a nie pożałujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *