3 sposoby na to, jak zwrócić na siebie jej uwagę

jak ja zdobyc

Wielu z nas założyło sobie, że w wakacje uda nam się znaleźć miłość – w końcu letnia pora sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Czasami jednak z różnych przyczyn pod koniec wakacji nadal jesteśmy sami – i właśnie dla takich osób piszę dziś swój post. Co więcej, postanowiłam tym razem pomóc… samotnym panom. Na podstawie doświadczeń koleżanek oraz swoich własnych podpowiem Wam, co zrobić, by dziewczyna, o której myślicie ciepło, zwróciła na Was uwagę!

1. Doceń jej niezwykłe walory

To, że chcesz powiedzieć komplement dziewczynie, która Ci się spodobała, jest zupełnie naturalne – w końcu każdy z nas lubi być chwalony. Słowa „masz piękne oczy” albo „pokaż blizny po skrzydłach, aniele” nie są jednak w cenie. Postaraj się dostrzec w swojej wybrance coś, co jest nieoczywiste, na co większość osób prawdopodobnie nie zwraca uwagi. Może to być coś związanego z jej aparycją, jak na przykład smukłe i gładkie dłonie, ale także cecha charakteru, która wydaje Ci się wyjątkowo ujmująca, na przykład niezwykła szczerość, łagodna ironia albo intrygująca otwartość.

2. Pokaż swoją wrażliwość i dobroć

Coraz mniej kobiet lubi facetów w typie macho, którzy zachowują się agresywnie i nie potrafią mówić o uczuciach – w końcu w związku ważne jest to, by rozumieć swoje emocje! Jeśli spotykasz więc dziewczynę swoich marzeń w grupie znajomych, zabierz głos w sprawie nierówności społecznych czy dyskryminacji (uważaj jednak, by nie „wsiąknąć” w tematy polityczne – z tym nie należy się spieszyć!). Nie wstydź się tego, że jakiś film mocno Cię poruszył, a jeśli jesteś na przykład wolontariuszem w schronisku dla zwierząt – powiedz o tym kobiecie, której uwagę pragniesz zdobyć. Mężczyzna, który jest dobry dla innych i angażuje się społecznie, jest wymarzonym partnerem dla wielu współczesnych kobiet!

3. Opowiedz jej niezwykłą historię ze swojego życia

Jeśli dziewczyna, która Ci się podoba, jest atrakcyjna (a tak zapewne właśnie jest), to na dziewięćdziesiąt procent ma bardzo wielu adoratorów. Niestety, problemem większości mężczyzn jest to, że… nie potrafią mówić o sobie. Moje koleżanki często wspominały o randkach-koszmarach, podczas których facet opowiadał o swoich eks albo chwalił się, ile wydał w ciągu jednego weekendu. Na kobiecie z klasą takie opowieści raczej nie zrobią wrażenia. Mężczyzna, który chce być zapamiętany i uznany przez kobietę za wyjątkowego, powinien wzbudzać w niej emocje – dobrym sposobem jest opowiedzenie jej czegoś niezwykłego, co przydarzyło nam się w życiu. Odbyłeś kiedyś autostopową podroż po Europie? Przebiegłeś maraton mimo poważnej kontuzji? Opowiedz jej o tym! Warunek jest jeden: musisz mówić naturalnie i… nie kłamać. Chodzi tutaj o wprowadzenie kobiety w świat swoich zainteresowań i wyjątkowych wspomnień, a nie tandetne przechwałki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *